کارفرما: شرکت پاریز شرق – سال 1395

آدرس: خیابان هفت تیر، نبش گلشن

Armitaj

مشخصات اجمالی پروژه : برج تجاری-اداری گلشن در زمینی به مساحت4100 مترمربع با زیربنای50000مترمربع در 33 طبقه مشتمل بر 300 واحد تجاری (طبقات 1- تا 3) ، 140 واحد اداری (طبقات 5 تا 28) و پارکینگ (طبقات 2-و4-) می باشد.

    فضایی مناسب برای دفاتر اداری

    محلی جهت امکان خرید کالا و گذران اوقات فراغت

    این مجتمع با هدف ایجاد محیطی ایده آل برای کسب و کار، مطابق با استانداردهای جهانی و با ایده های منحصر به فرد معماری طراحی و احداث شده است.

 راهکار پیشنهادی: با توجه به اینکه برج آرمیتاژ گلشن در محله‌ای خاص با امکاناتی خاص و چشمگیر برقرار شده و همواره آسایش ساکنین و بازدید کنندگان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده، تامین بهترین شرایط آسایش به صورتی کاملا پایدار و کارکرد مستقل سیستم ملاکهای اصلی در طراحی سیستم تهویه مطبوع در این پروژه بودند. همچنین راه اندازی و نگهداری سیستم تهویه مطبوع در پروژه‌های بزرگی مانند این باید پیچیدگی کمتری داشته باشد و زمان کمتری را از مهندسین تاسیسات به خود اختصاص دهد. بهترین و موثرترین راهکاری که تمامی این اهداف را به صورت همزمان ارضا می‌نماید، استفاده از شیرهای کنترل مستقل از فشار و در کنار آن شیرهای بالانسینگ دستی با کیفیت و دقیق با میزان اختیار بالا برای شیر می باشد. به گونه ای که اندازه گیری اختلاف فشار به آسانی و با دقت بالا انجام شود. بدین منظور پیشنهاد ما استفاده از 1566عدد شیر بالانسینگ مستقل از فشار از نوع FRESE OPTIMA Compact و 15 عدد شیر بالانسینگ دستی از نوع FRESE STBV FODRV در مسیرهای اصلی جریان سیال بود، که با اجرای آن رضایت کامل ساکنین، کارفرما و مهندسان پروژه تامین شده است. به علاوه تعداد 1960قطعه شیر توپی (FRESE Ball Valve) و 1262قطعه شیر و صافی مرکب (FRESE Strainer Ball Valve) در این پروژه از برند FRESE دانمارک استفاده شده است.

پروژه های مرتبط