درباره یکتا تدبیر

در سال 1391 جمعی از مهندسین مکانیک دانشگاه فردوسی مشهد گرد هم آمدند و هدف خود را ارائه مشاوره در زمینه سیستم های تهویه مطبوع و تاسیسات ساختمان گذاشتند و شرکت یکتاتدبیر مدرن تاسیس گردید.

سپس دامنه فعالیت خود را در راستای ارائه مشاوره در مباحث بالانسینگ و کنترل سیستم های تهویه مطبوع و همچنین فروش انواع شیرها و تجهیزات بالانسینگ گسترش دادند.

در همان سال یکتا تدبیر مدرن همکاری خود را با شرکت TA سوئد که در حال حاضر با نام IMI-Hydronic فعالیت می کند, در زمینه تجهیزات بالانسینگ آغاز نمود. پس از آن برای افزایش تنوع سبد محصولات و ارائه خدمات پس از فروش کارآمد در سال 1393 با شرکت FRESE کشور دانمارک وارد همکاری شد.

از سوی دیگر در همین سال یکتاتدبیر مدرن همکاری خود را با شرکت کار و اندیشه, به عنوان نماینده انحصاری فروش تجهیزات و محصولات این شرکت  در استان های خراسان رضوی, شمالی و جنوبی خود آغاز نمود, که این همکاری تا به امروز ادامه دارد.

در حال حاضر یکتا تدبیر مدرن نماینده انحصاری فروش محصولات CONTROLLI ایتالیا در ایران می باشد. دامنه محصولات این شرکت شامل انواع سنسورهای دما و فشار, محرک, شیرآلات بالانسینگ PICV و انواع محرک های دمپر می باشد که توسط یکتا تدبیر مدرن در ایران توزیع می گردد.

در سال 1397 با هدف توسعه سبد محصولات و رائه راهکارهای کنترل هوشمند سیستم های تهویه مطبوع هلدینگ ایرسا تدبیر مدرن تشکیل شد.

هدف :

پایبندی به اخلاق حرفه ای, ارائه کار با کیفیت, ارائه محصولات به روز و کارآمد و جلب رضایت کارفرما, از جمله اهداف و اصول اولیه شرکت است, که با جذب نیروهای متخصص و متعهد و افزایش روزانه دانش مجموعه در تلاش برای تحقق این اهداف است.

وجه تمایز :

این شرکت با تامین محصولات متنوع و به روز از معتبرترین شرکت های جهان شناخته می شود. اما ارائه خدمات پس از فروش کامل و مطمئن, شامل بالانسینگ سیستم های تهویه مطبوع, تایید جریان مطابق جریان طراحی, راه اندازی سیستم تهویه مطبوع و در نهایت تحویل سیستم در حال کار, به مشتری میباشد. همچنین این شرکت مطابق نیاز مشتری بازدیدهای دورهای از سیستم تهویه مطبوع به عمل می آورد تا از کارکرد مناسب سیستم درگذر زمان اطمینان حاصل نماید.

ماموریت و چشم انداز :

ماموریت یکتا تدبیر مدرن، بهبود کیفیت خدمات مشاوره، آموزش، به روز رسانی مستمر اطلاعات و امکانات، افزایش سهم بازار، رضایت کارفرمایان و رقابت پذیری برای سازمان، پیشرو بر مبنای به روزترین ایده های مهندسی و بهره مندی از متخصصان توانمند می باشد.یکتا تدبیر مدرن معتقد به نوآوری، ارزش آفرینی و تلاش روز افزون برای اثربخشی سیستم‌های تهویه مطبوع در سطح کشور و درنتیجه بهبود کیفیت زندگی مردم می‌باشد.

پیام مدیر عامل :

تمام تلاش ما در شرکت یکتا تدبیر مدرن بر این است که با تامین با کیفیت­‌ترین تجهیزات و ارائه‌­ی مشاوره­‌ای همه جانبه و حرفه‌­ای، خدماتی با کیفیت و کاربردی به کارفرمایان در سراسر کشور عرضه شود تا منجر به کاهش هزینه­‌های ایجاد سیستم‌های تهویه مطبوع و بهینه‌­سازی مصرف انرژی در سطح کشور شویم.

مهندس احمدی

مدیر عامل